AzeriTravel ilə Azərbaycanı ziyarət etmək
Əziz qonaqlar. AzeriTravel Şirkəti Azərbaycan Respublikasında qeydiyyatdan keçmiş, eləcə də bir sıra xarici ölkələrdə nümayəndəlikləri olan, uzunmüddətli təcrübəyə malik turizm şirkətidir. Əlbəttə, hər bir şəxs öz işini peşəkarlar vasitəsi ilə görməyi arzu edir. Bu baxımdan, sizin mənafeyinizi öz mənafeyi kimi qoruyan, böyük təcrübəyə malik bir şirkətlə Azərbaycana səfər etmək fürsətini qaçırmayın. Fəaliyyət göstərdiyimiz 15 illik təcrübəmizdən qaynaqlanaraq, sizin səfərinizi həyatınızın ən maraqlı hadisəsinə çevirməyi qarşıya məqsəd qoymuşuq.
2. Keyfiyyətə zəmanət
AzeriTravel Şirkəti göstərdiyi xidmətlərin keyfiyyətinə tam zəmanət verir. İstər öncədən razılaşdırılmış olsun, istərsə də sonradan edəcəyiniz müraciət əsasında, istəyinizə uyğun istənilən xidməti ən yüksək keyfiyyətlə alacaqsınız. İstər oteldə yerləşmə məsələsində, istər daşınmada, istərsə də bələdçi xidmətində heç bir nöqsan tapa bilməyəcək, əksinə həm Azərbaycanı bizim vasitəmizlə sevəcək, göstərdiyimiz nümunəvi xidmətlərdən bəhrələnib, lazım gəldikdə öz işinizdə bəhrələnəcəksiniz.
3. Bələdçilər
Ana dilinizdə sizi bələdçi xidməti ilə təmin etməklə yanaşı, AzeriTravel Şirkəti bu bələdçilərin yüksək savada malik olmasına, onların tarix, coğrafiya, idman, hüquq, iqtisadiyyat və digər sahələrə aid biliklərinin olmasına da əhəmiyyət verir və mütəmadi olaraq bələdçilərin daha da savadlanması üçün kurslar təşkil edir. Bizim bələdçilər sadəcə sizin dilinizdə danışmırlar. Bizim bələdçilər, həmçinin sizin maraqlandığınız istənilən suala dəqiqliklə cavab vermək qabiliyyətinə malikdirlər.
4. Səyahətiniz zamanı Azərbaycanı tam kəşf etmək
Ərəb dilində gözəl bir hikmətli məsəl var: “Qəribin gözləri görsə də kordur”. Doğrudan da, insan tanımadığı yerə səfər edərkən, ilk vaxtlarda əziyyət çəkir, nə etmək lazım olduğunu bilmir. Şirkətimiz çox qısa müddət ərzində, hətta hava limanından otelə gedəcəyiniz qısa müddət ərzində, sizə xarici dövlətlərlə bağlı ən önəmli məlumatları çatdıracaq, düzgün istiqamətləndirəcək və Azərbaycana geri qayıdarkən, tam kəşf etdiyiniz ölkə barədə yaxınlarınıza geniş məlumat verə biləcəksiniz. Növbəti dəfə səfər etdikdə, özünüzü rahat hiss edəcəksiniz.
5. Bütün otellərlə əməkdaşlıq
AzeriTravel Şirkəti Dübyada mövcud olan bütün mühüm otellərlə əməkdaşlıq edir və sizin niyyətinizə uyğun olaraq (sakit yer, izdihamlı yer, şəhər kənarı, dəniz qırağı, əhalinin sıx yaşadığı ərazi və s. meyarlara görə), ən uyğun otelə yerləşməyinizə və qalacağınız oteldən maksimum razı qalmağınıza zəmanət verir. Təklif etdiyimiz otellər həm ailənizlə, həm də dostlarınızla birgə maraqlı keçən səfərinizi tamamlayacaqdır.
6. Keyfiyyətli nəqliyyat vasitəsi
AzeriTravel Şirkəti onun vasitəsilə Azərbaycana səfər edən turistlərin ən keyfiyyətli nəqliyyat vasitələri ilə daşınmasına təminat verir. İstifadə etdiyimiz nəqliyyat vasitələri son illərin brend avtomobilləri olub, bütün zəruri avadanlıqlarla təchiz edilib.
7. Qiymətdə münasiblik
AzeriTravel Şirkətini digər turizm şirkətlərindən fərqləndirən əsas məqamlardan biri təqdim etdiyi xidmətlərin qarşılığında qiymətlərin xeyli münasib və aşağı olmasıdır. Biz həm sizin vəsaitinizin qayğısına qalır, həm də işimizin keyfiyyətinə nəzarət edirik. Əlbəttə ki, bizim təqdim etdiyimiz qiymətlərlə otelin özünün təqdim etdiyi qiymətləri müqayisə etsəniz, fərqimizi açıq-aydın hiss edəcəksiniz.
8. Kompleks xidmətlər
AzeriTravel Şirkəti yalnız sizin Azərbaycana səfərinizi, məskunlaşmağınızı və burada müəyyən turlar çərçivəsində səyahətinizi təşkil etməklə kifayətlənmir. Biz, həmçinin sizi maraqlandıran digər məsələlərlə də bağlı xidmətlər göstərir, tövsiyələr verir, sizə yardım edirik. AzeriTravel Şirkəti turistlərlə bağlı istənilən məsələni həll edə bilən, çoxprofilli turizm şirkətidir. Təqdim etdiyimiz xidmətlərə, həmçinin turistlərə avtomobillərin icarəsi, mənzil kirayəsi, oturum, təhsil, hüquqi məsləhətlər, ev alqı-satqı xidmətləri də daxildir. Bu barədə həm saytımızdan, həm rəhbərlikdən, həm də sizə bələdçilik edən şəxsdən ilkin məlumatlar ala bilərsiniz. Bundan başqa, Azərbaycana artıq bir neçə dəfə səfər edən turistlərə də günlərinin maraqlı keçməsi üçün çoxprofilli xidmətlər göstəririk.
9. Müştərilərə dost münasibəti və gələcək əməkdaşlıq perspektivi
AzeriTravel Şirkəti qəbul etdiyi turistlərə yalnız müştəri kimi deyil, həmçinin dost kimi baxır, onların ümumi digər problemlərinin çözülməsində dost əlini uzadır və onlarla gələcəkdə qarşılıqlı əməkdaşlıq imkanlarını da nəzərdən keçirir. İstər Azərbaycanda, istərsə də öz ölkənizdə olmanızdan asılı olmayaraq, sizi maraqlandıran istənilən suala cavab verməyə və tələbinizi yerinə yetirməyə hazırıq.
10. Bir neçə istiqamətli turlar
AzeriTravel Şirkəti niyyətinizə uyğun olaraq sizə bir neçə tur paket təqdim edir. Təbii ki, Azərbaycanın görməli, gəzməli yerləri çoxdur və qısa müddət ərzində bu əraziləri gəzib, onlarla tanış olmaq mümkün deyil. Ancaq biz həm ümumi turlar təşkil edirik, həm də müalicəvi turlar, ov turları və digər özəl turlar hazırlayıb, sizlərə təklif edirik. Eyni zamanda, ölkəmizə bir neçə dəfə səfər etmisinizsə, artıq standart turlar deyil, özəl tur seçməyi, yaxud tur paketini şirkətimizdən icarəyə götürdüyünüz avtomobillə özünüzün təşkil etməyinizdə yardımçı oluruq.

Ten reasons to visit Azerbaijan with AzeriTravel
Dear visitors. AzeriTravel company is a tourism company registered in the Republic of Azerbaijan, as well as has representative offices in several foreign countries, with long-term experience. Of course, each person desires to make his own business with the help of professionals. In this regard, don`t miss the opportunity of travelling to Azerbaijan via a company with extensive experience and which protects your interests as its own. Our aim is to turn your travel into the most interesting event of your life by using 15 years` experience of our operation.
2. The quality assurance
AzeriTravel Company guarantees the full quality of its services. No matter whether you agreed in advance or due to your further appealing, upon your request, you will receive any service with the highest quality. Either in the issues of accommodation, or in transportation, as well as in guide service you will not find any flaws, on the contrary you will love Azerbaijan through us, if necessary benefit in your own business from our exemplary services.
3. Arabic-speaking expert guide
In addition to providing you with guide services in your own language, AzeriTravel Company organizes regularly courses for further literacy of the guides, pays attention to the presence of knowledge in history, geography, sports, law, economics and other fields of knowledge. Our guides do not simply speak your language. Our guides, as well as are able to answer any questions you are interested in.
4. Discover the beauty of Azerbaijan during your journey
There is a wise saying in Arabic, “though the outlander`s eyes see he is blind”. Indeed, the man while traveling to an unfamiliar place, for the first time, suffers, does not know what to do. Our company in a very short period of time, even on the way from the airport to the hotel, will give you the most important information related to Azerbaijan, direct you correct and leaving Azerbaijan, you will be able to inform your family about the discovered country. When next time you visit Azerbaijan, you will feel free without differing form the Azerbaijani citizens.
5. Cooperation with all hotels
AzeriTravel Company is cooperating with all the major hotels in Azerbaijan and in accordance with your intentions (a quiet place, crowded place, suburb, sea shore, densely populated territory etc. criteria) guarantees that you will be satisfied by the hotel you stay. Hotels we offer will complete your interesting visit both with your family and friends.
6. High-quality transportation
AzeriTravel Company gives guarantee of the highest quality transportation to the tourists visiting Azerbaijan by means of it. The cars we use are the brand automobiles of recent years and are equipped with all the necessary equipments.
7. Affordable prices
One of the main distinguishing features of AzeriTravel Company from other travel companies are affordable prices for the offered services. We take care of your finance and the quality of our service. Of course, if you compare the prices offered by our company with the prices given by the hotel you will feel the difference clearly.
8. Complex services
AzeriTravel Company does not limit itself only with organizing your visit to Azwrbaijan, settlement and journey within certain tours. We also serve on other issues of your interest, make recommendations, help you. AzeriTravel Company is a multiprofile tourism company that can resolve any issue related with tourists. The services we offer include as well as, car rentals to tourists, apartment rentals, sign permit, education, legal advice, property agency. You can get primary information about it either from the website, management or from the guidance. In addition, we offer multiprofile services to the tourists who have visited the country several times to spend their days interesting.
9. The friendly attitude to customers and perspective for future cooperation
AzeriTravel Company looks at its adopted tourists not only like the customers but also like friends, helps in solving their other problems and consider the possibility of cooperation with them in the future. We are ready to answer any question you are interested in and fulfill your request either in Azerbaijan or in your native country.
10. A few tour packages
AzeriTravel Company offers you a few tour packages in accordance with your intentions. Of course, there are many places if interest in Azerbaijan and it is impossible to get acquainted with all of these places in a short period of time. However, we organize and offer you not only general tours, but also cure tours, hunting tours and other private tours. At the same time if you have visited our country several times, we help you to choose not standard tours but private tours or organize your tour yourselves by the car rented from our company.